Kuidas osta?

Oleme sinu jaoks koostanud eraldi juhendi, kus oleme vastanud peamistele küsimustele, mis ostu soovitades esineda võib. Lisaküsimuste või probleemide korral kontakteeru meiega meiliaadressil info@triatloniakadeemia.ee või telefonil 55616690.

 

1. Vali varustuse nimekirjast välja tooted, mida sooviksid osta ning lisa need ostukorvi.

NB! Pane tähele, et soodushinnaga IRONMANi või IRONMAN 70.3 osalus kaasneb ostuga siis kui oled otsustanud soetada vähemalt neli väikesündmust.

2. Ostukorvi kinnitades palume vastata täpsustavatele küsimustele.

3. Samuti on võimalik ostukorvi kinnitades teha valik, kas soovid kauba (ning teenuste) eest tasuda järelmaksuga või Indivy Go makseviisiga. Maksed teostatakse läbi Inbank veebikeskkonna.

4. Peale ostukorvi kinnitamist ning lepingu sõlmimist Inbankiga saadame sulle kinnitatud nimekirja asjadest, mida oled otsustanud soetada.

5. Soetades varustust, saadame sulle kahe tööpäeva jooksul Sportlandi e-poe koodi. Samuti palume sul registreerida ennast Sportlandi e-poe kliendiks, et aktiveerida soodustus. Sportlandi e-poest on sul võimalik välja valida endale sobivad suurused ning viisi, kuidas soovid enda poolt soetatud kaupa kätte saada. Personaalse koodi abil tühistatakse Sportlandi veebipoes summa ning selle eest tasud järelmaksuga.

6. IRONMAN Tallinna või IRONMAN 70.3 Tallinn võistlusele registreerimiseks saadetakse sulle meie poolt 24 tunni jooksul kutse, mille täitmisel oledki võistluse stardinimekirjas!

7. Kui broneerisid toa Viru hotellis, võtab broneeringu kinnitamiseks sinuga 48 tunni jooksul ühendust hotelli personal.

8. Juhul, kui registreerusid Järva-Jaani/ Viljandi/ Valga/ Rummu triatlonile on sinu andmed juba lisatud stardinimekirja!