ZONE3 ASPIRE UJUMISKALIPSO

344,96 €

Zone3 Aspire on maailmas väga kõrgelt hinnatud ujumiskalipso, mis on ainsana saanud maksimaalsed 10 punkti ajakirja 220 Triathlon poolt. Zone3 Aspire on saanud uue disaini, kus ümberkujundatud üheosaline õlapaneel tagab palju parema venivuse, mugavuse ja sobivuse.

Aspire ujumiskalipso sobib ideaalselt nii tippsportlasele kui ka harrastajale.

 

- Venivus - uus integreeritud üheosaline õla- ja rindkere paneel suurendab 1,5mm paksusega Yamamoto SCS materjali kogupinda, mis suurendab venivust, sobivust ja mugavust. Õla- ja rindkere paneel on tehnoloogiliselt disainitud nii, et see aitaks ujujal parandada vastupidavust, säästa energiat ja mis kõige olulisem - ujuda kiiremini.

- Ujuvus - Zone3 Aspire ujumiskalipso on muutunud veel ujuvamaks kui kunagi varem. Jalgade külgpaneelidele ja puusadele on lisatud Aerodome materjali (hästi õhuline materjal) mis on konstrueeritud kanga kihtide vahele, muutes antud piirkonnas ujumiskalipso kergemaks ja ujuvamaks. Aerodome materjal suurendab ujuvust 30% võrreldes tavalise neopreeniga ja on kombineeritud olemasoleva 5mm paksuse paneeliga jalgade ja alakeha piirkonnas.

- Kõrgema venivusega 4mm paksune rindkere paneel - hoiab keha soojemana ja ei takista naturaalset hingamist.

- Tõeliselt õhuke (1,5mm) laserlõikega kaelapaneel - veelgi suurem mugavus, pehmus ja kergus. Tihedal kokkupuutel kehaga ei tekita kaelapaneel ebamugavustunnet.

- Zone3 kaubamärk Pro Speed Cuffs - on kasutatud ujumiskalipso käe- ja jalaosadel, et kalipso tuleks kiiremini ja palju kergemini seljast ära - säästate vahetusalas väärtuslikku aega.

- Esmaklassiline sisevooder - suurendab venivust ja muudab ujumiskalipso kehale mugavamaks.

- Allapoole avanev YKK tõmblukk - muudab antud kalipso selga panemise ja ära võtmise lihtsamaks.

- SCS ja SCS nano - tegemist on neopreeni pinnakatetega, mis tagavad väga madala veetakistuse ja hea libisemise vees.