Language

Korduma kippuvad küsimused

Kui vana peaksin olema, et kandideerida IRONMAN Tallinn sündmustele vabatahtlikuna?


Usume, et oma panuse saavad anda igas vanuses vabatahtlikud - oluline on leida koostöös vabatahtlike juhiga sobivad ülesanded. Noorimad saavad aidata vabatahtlikena koos oma vanematega joogipunktides, kus on ka hea võimalus sportlasi ergutada.

 

Kuidas registreeruda grupina?


Kui soovite aidata oma sõprade, kolleegide või spordiklubi kaaslastega, palun andke sellest teada e-posti aadressil vabatahtlik@triatloniakadeemia.ee ja vabatahtlike juht võtab teiega otse ühendust.

 

Kas enne ürituse algust on samuti võimalus vabatahtlikuna abiks olla?


Muidugi, kuna ettevalmistustööd jätkuvad terve aasta vältel ja me vajame juba täna nt. sotsiaalmeedia vabatahtlike abi. Ehitus- ja visuaali meeskonna vabatahtlikud alustavad tööd nädal enne põhivõistluspäeva, kui rajatakse võistluskeskus ja vahetusalad.

 

Kas see on võimalik, kui soovin koos sõbraga olla vabatahtlik?


Kui teile määratud vastutusala seda võimaldab, teeme kõik endast sõltuvat, et saaksite olla koos. Sel juhul märkige ankeedis sõbra nimi, kellega soovite vabatahtlikuna tegutseda.

 

Ma ei ole varem olnud triatlonivõistlustel vabatahtlik, kas see on määrava tähtsusega?


Eelnev kogemus on teretulnud, kuid mitte kohustuslik. Kõik meie tiimiliikmed on kogenud ja abivalmid. Ootame, et te oleksite avatud, sõbralik ja koostööaldis ning saaksime koos korraldada vahva triatlonifestivali!