Language

RAUDNE TEEKOND 2022

 

 

RAUDNE TEEKOND #5 NELE-LIIS LÄBIS OMA ESIMESE TRIATLONI

 

Laulja Nele Liis Vaiksoo, kes valmistub oma elu esimeseks IRONMAN 70.3 Tallinna triatloniks, tegi oma esimese võistlusstardi. Paides toimunud sprindidistantsi läbis Vaiksoo katkematu naeratusega.

 

 

RAUDNE TEEKOND #4 Vaikselt jooksusammuga suve poole!

 

Ironman 70.3 Tallinn debütandid Andres Puusepp ja Nele-Liis Vaiksoo on vaatamata külmale ilmale kolinud ka õuetreenigutele. Treener Karmen Reinpõllu juhendamisel pööratakse palju tähelepanu jooksutehnikale.

 

 

RAUDNE TEEKOND #3 Ujumistrennid täies hoos!

 

Tallinn võistluseks valmistuvad saatejuht Andres Puusepp ja laulja Nele Liis Vaiksoo peale esimesi treeningnädalaid: “Kahetseda pole midagi, osaleme hetkel ühes elu vägevaimas projektis.“ Käisime värsketel sportlastel külas nende ujumistrennis.

 

 

RAUDNE TEEKOND #2 Uus eeskuju!

 

Meie tänavune teine Hea Eeskuju Saadik on laulja Nele-Liis Vaiksoo. Vlogi teises osas käis ta spordiarstil, et selgitada välja piirid, millise koormusega täpselt treenida tohib. Spordiarsti külaskäigul selgus, et kahe lapse emana on Nele-Liis sitke naisterahvas. Jooksutestil kestis ta ära kuni neljanda astmeni ehk küündis temponi 12km/h, mis on keskmisest tublim tulemus. Võimas!

 

RAUDNE TEEKOND #1 Raudne Teekond algab taas!

 

Selle hooaja esimeses osas saime tuttavaks meie Hea Eeskuju Saadiku Andres Puusepaga, kes on Star FM saatejuht ja ühtlasi ka vapper vabatahtlik päästja.

 

 

 

<>