Seminarid

Aasta neljal esimesel kuul on sul võimalik oma teadmistelaegast triatloni põhitõdedega rikastada IRONMAN Eesti seminaridel. Seminaridesse on kaasatud oma ala spetsialistid, kes jagavad oma teadmisi treeningutest, toitumisest ja varustusest. Loengud on mõeldud kõigile triatlonihuvilistele. Kõik seminarid on osalejatele tasuta, kuid 27.-30. mail toimuv kevadlaager, kus on võimalik kõiki õpitud teadusi praktiseerida, maksab osalejale 150 eurot.

 

 

20. jaanuar

1. seminar, üldseminar, kus osalejatele tutvustatakse treeningkava ning selle koostamist. Lisaks räägime treeningperioodi toitumisest ning võistlusperioodi toidulisandidest. Tegemist on veebiseminariga.

 

 

 

2. märts

2. seminar, ujumisseminar- Räägime ujumistehnikast ning anname väärt nõuandeid, kuidas vees veelgi kiirem olla. Kõikidele osalejatele tutvustatakse ka ujumisvarustust ja erinevaid treeningvahendeid.

 

 

24. Märts

3. seminar, ratas- Näitame huvilistele erinevat rattavarustust ning selgitame rattasõidu põhitõdesid.

 

14. Aprill

4. seminar, jooks- Anname ülevaate, mida kujutab endast triatloni viimane ala jooksmine. Räägime nii õigest jooksutehnikast kui ka sobivast varustusest.

 

 

 

27.-30 Mai - Kääriku kevadlaager

Mai lõpus toimub kevadlaagerkus on võimalik kõiki õpitud teadusi praktiseeridamaksab osalejale 150 eurot. Loe lähemalt siit!