Language

RAUDNE TEEKOND 2021

 

 

RAUDNE TEEKOND#11 Viimane vaatus

 

Meie Raudne Teekond on selleks aastaks jõudnud oma kulminatsioonini ning käes on see hetk, mille nimel terve aasta tööd on tehtud. Möödunud nädalal toimunud Ironman 70.3 Triatlon oli verstapostiks ka meie saate kangelastele, Luisale, Franzule ning Taavile. Kuidas neil läks ning millised olid emotsioonid peale Finišijoone ületamist? Vaata järgi meie värskest episoodist!

 

RAUDNE TEEKOND#10 Taavi ja Luisa esimene triatlon

 

IRONMAN 70.3 Tallinnani on jäänud veel pisut alla kuu, mistõttu tundus igati vajalik juuli alguses ka kontrollstart teha. Eeskujud panid end proovile sprindidistantsil ehk 750 m ujumist, 20 km ratast ning 5 km jooksu.

 

RAUDNE TEEKOND #9: Ujumistrenn koos Indrek Juhansoniga

 

Raudne teekond koos vingete eeskujudega jätkub. IRONMAN 70.3 Tallinna ürituseni on jäänud vähem kui 2 kuud, seega läbivad Hea Eeskuju saadikud Taavi ja Luisa Rõivas järjekordse ujumistrenni kogenud treeneri Indrek Juhansoni juhendamisel.

 

RAUDNE TEEKOND #8: Ratta seadistamine

 

Seekordses episoodis võeti ette Franzu rattaasendi. Kuna ratas on IRONMANi pikim ala, on mugav asend aluseks nii rattaraja läbimiseks kui ka edukaks jooksuks. Vaata videot ning seadista ka oma ratas endale sobivalt!

 

RAUDNE TEEKOND #7: Jooksutrenn koos Urmas Randmaga 2. osa

 

Uues episoodis osalesid eeskujud Taavi, Luisa ning Franz jooksuharjutuste treeningul. Treener Urmas Randma juhendamisel tehti läbi mitmeid triatleetidele vajalikke harjutusi ning saadi ka teoreetilisi teadmisi. Praktiline video nii algajatele kui ka edasijõudnutele, sest harjutusi saab järgi teha ka kodustes tingimustes!

 

RAUDNE TEEKOND #6: Jooksutrenn koos Urmas Randmaga

 

Uues episoodis osalesid eeskujud Taavi, Luisa ning Franz jooksuharjutuste treeningul. Treener Urmas Randma juhendamisel tehti läbi mitmeid triatleetidele vajalikke harjutusi ning saadi ka teoreetilisi teadmisi. Praktiline video nii algajatele kui ka edasijõudnutele, sest harjutusi saab järgi teha ka kodustes tingimustes!

 

RAUDNE TEEKOND #5: Franz Malmsteni ujumistrenn treener Marko Albertiga

 

5. episoodis teeb näitleja Franz Malmsten enda teise ujumistrenni triatloniks valmistumise teekonnal. Treener Marko Alberti käe all õpitakse parimaid soojendusharjutusi ujumiseks, õiget hingamist ning tehnikat.

 

RAUDNE TEEKOND #4: Franz Malmsten alustab teekonda IRONMAN 70.3 Tallinn triatlonile

 

Videosarja “Raudne teekond” 4. episood toob vaatajateni uue kangelase, kes alustab treeninguid IRONMAN 70.3 triatloniks – Franz Malmsten. Malmsten on noor näitleja, kes on teinud kaasa nii mitmeski populaarses mängufilmis nagu näiteks “Talve” ja “Klassikokkutulek”.

 

RAUDNE TEEKOND #3: Taavi ja Luisa koormustest

 

Videosarja „Raudne teekond“ uues episoodis läbivad IRONMAN 70.3 triatloniks treenivad Taavi ja Luisa Rõivas Spordimeditsiini Sihtasutuses koormustesti, ehk selgitavad välja piirid, millise koormusega treenida võib.

 

RAUDNE TEEKOND #2: Luisa Rõivas alustab teekonda IRONMAN 70.3 Tallinn triatlonile

 

Luisa Rõivas võttis vastu väljakutse liituda IRONMAN Eesti ja Betsafe ühisprojektiga „Hea Eeskuju“ ning hakata treenima augustis toimuvaks poolpikaks IRONMAN 70.3 Tallinn triatloniks.

 

RAUDNE TEEKOND #1: Taavi Rõivas alustab teekonda IRONMAN 70.3 Tallinn triatlonile

 

Endine peaminister ja tipp-poliitik Taavi Rõivas võttis vastu väljakutse liituda IRONMAN Eesti ja Betsafe ühisprojektiga „Hea Eeskuju“ ning hakata treenima augustis toimuvaks poolpikaks IRONMAN 70.3 Tallinn triatloniks. Varasemalt on Rõivas tegelenud eeskätt jooksmisega ning saavutanud sealjuures maratonidel märkimisväärseid tulemusi. Küll tunnistab Rõivas Kalev Kruusile antud intervjuus, et viimastel aastatel on sport jäänud unarusse ning ujumine ja rattasõit tahavad enne suurvõistlust kõvasti harjutamist.