Language

VABATAHTLIKE ROLLID

 

 

 

 

NINJAD

 

Ninjade tiimi ootame registreeruma vabatahtlikke, kes on valmis abiks olema võistlusnädala jooksul (19.08-26.08.2024) ning täpselt selles rollis, kus vajadust on. Ninja on valmis vajadusel aitama materjalide pakkimisel, vahetusala räkkide ülesseadmisel, bännerite ülespanekul, võistlejate rataste vastuvõtmisel vahetusalas, alade korrahoidmisel, radade turvamisel, jne, ehk kõigis ülal nimetatatud meeskondades. Ninjadeks ootame rõõmsameelseid, aktiivseid ja tööalteid 15+ vanuses vabatahtlikke.

 

REGISTEERI KOHE!

 

Ehitusmeeskond

 

Ehitusega algab ning lõpeb iga spordisündmus. Osalejatele ja pealtvaatajatele mugavad ja turvalised stardi- ning finišialad, kompaktne ja lihtne võistluskeskus, kõige vajaliku valmis seadmine, et osalejad, pealtvaatajad ning korraldusmeeskond ise tunneksid end hästi. Ootame sellesse meeskonda nii täiskasvanuid meesabilsi, kui ka 16+ hakkajaid vabatahtlikke. Ehitusmeeskond vajab abikäsi juba nädal aega enne võistluste algust (19.08-26.08.2024).

 

REGISTEERI KOHE!

 

Visuaali meeskond

 

Visuaali meeskond on ideaalne koht, kus nooremad huvilised saaksid oma esimesed vabatahtliku panustamise kogemused. Ootame sellesse meeskonda noori hakkajaid vabatahtlikke, kelle ülesandeks on reklaamplakatite, bännerite jms paigaldamine. Visuaali meeskond vajab abikäsi juba nädal aega enne võistluste algust (19.08-26.08.2024) ning põhivõistluspäevadel võib huvi korral liituda teiste meeskondadega, et saada osa võistluse melust.

 

REGISTEERI KOHE!

 

Infomeeskond

 

Infopunkti näol on tegu võistleja esmase infoallikaga võistluskeskuses nii võistluste eel kui ka ajal. Sina oledki nii võistleja kui ka pealtvaataja peamine tugipunkt kes aitab võistluskeskuses orienteeruda ning rohketele küsimustele vastused leida. Töö sisaldab nii Infopunktis info jagamist kui ka infotelefonile vastamist. Võistluskeskuse põhiinfopunkt on avatud N-P (22.08-25.08.2024). Töö toimub vajadusel/soovil kahes vahetuses. Sinult ootame pealehakkamist, sõbralikku meelt, avatust ning head suhtlemisoskust. Kasuks tuleb kindlasti vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil. Omalt poolt pakume Sulle toetavat ja vahvat tiimi ja ägedaid kogemusi ning emotsioone.

 

REGISTEERI KOHE!

 

Athletes Service (sekretariaat)

 

See on „värav” igale spordisündmusele – on üks esimesi kohti, kuhu osalejad võistlusele saabudes suunduvad. Siin toimub osalejate registreerimine ja stardimaterjalide väljastamine. Ootame Sinult head suhtlemisoskust, täpsust ja korrektsust. Positiivne meel ja rõõmsameelsus on ka väga teretulnud. Kasuks tuleb kindlasti inglise keele oskus, iga muu keel on ainult boonuseks. Vajame Sinu abi juba mõned päevad enne võistluspäevi alustades oma tegevustega võistlusnädala alguses. Kõige tihedamad tööpäevad jäävad vahemikku 20.08-25.08.2024. Ole valmis pikkadeks päevadeks, kuid võimalusel pakume ka vahetustega töötamist. Naeratus näole ja kohtume sekretariaadis!

 

REGISTEERI KOHE!

 

Sportlaste logistika

 

Sportlaste logistika meeskond vastutab võistlejate ja nende varustuse transpordi eest. Vabatahtliku ülesandeks on pakkida ajutistes peatustes võistlejate rattad turvaliselt kaubikusse ja suunata sportlased bussile, mis suundub vahetusalasse T1. Vahetusalas T1 tuleb rattad kaubikust maha laadida ja võistlejatele kätte anda. Ootame Sinult korrektsust, kiirust, head pingetaluvust ning kasuks tuleb võõrkeelte oskus (vene, inglise, saksa jne). Ootame sellesse meeskonda nii täiskasvanuid, kui ka 16+ hakkajaid vabatahtlikke. Sportlaste logistika meeskond vajab Sinu abi 23.08-25.08.2024.

 

REGISTEERI KOHE!

 

Stardiala

 

Vabatahtlike ülesandeks on hommikul vara rõõmsalt sportlasi stardialas vastu vôtta ning neid heade soovide ning ergutuse saatel rajale saata. Samuti tuleb aidata sportlasi veest väljatuleku juures ning hoida stardiala korras ja puhtana. Kui kõik sportlased on veest välja tulnud ning rattarajale suundunud, tuleb stardiala kokku panna ning kui Sul soovi ja jaksu, saad liituda teise meeskonnaga. Ootame Sinult korrektsust, entusiasmi ja pealehakkamist. Stardiala meeskond vajab Sinu abi põhivõistluspäevadel: laupäeval ja pühapäeval (24.08-25.08.2024).

 

REGISTEERI KOHE!

 

Vetelpääste meeskond

 

Vetelpääste meeskonna vabatahtlik peab vee peal hakkama saama nii iseendaga kui ka vajaduse korral teiste abistamisega. Sinult soovime võistluspäeval oma ülesandele keskendumist, et sadade ujujate hulgast leida abivajaja. Kasuks tuleb, kui sa oled varem vetelpäästjana tegutsenud või tegev mõnel veespordialal. Ujumisoskus on küll elementaarne, aga rajal olles kasutame süstasid ja SUPi laudu, nii et pead suutma vabalt ka neil püsida. Meie vee peal olek kestab 5 - 6 tundi, seega võib vaja minna kalipsot. Hea, kui sul on endal varustus olemas, millega on ohutu ja mugav vee peale minna. Vetelpääste meeskond vajab Sinu abi põhivõistluspäevadel: laupäeval ja pühapäeval (24.08-25.08.2024).

 

REGISTEERI KOHE!

 

Vahetusala

 

Selles alas lähevad sportlased üle ujumiselt rattadistantsile ning rattasõidult jooksurajale. Vahetusalas toimub kõik pea ülehelikiirusel. Ootame Sinult kiiret ja loogilist mõtlemist ning reaktsiooni – kõigi osalejate rattad ning vahetusala kotid vajavad kiiret organiseerimist. Vahetusala meeskond vajab Sinu abi juba mõned päevad enne võistluspäevi, tööpäevadeks on neljapäev-pühapäev (22.08-25.08.2024).

 

REGISTEERI KOHE!

 

Rattaraja julgestus

 

Kiirus on rattaetapi võtmesõnaks! Sa saad aidata võistlustrassil turvalisuse tagamisel, et osalejad ei segaks miskit ning nad saaksid keskenduda rattadistantsi läbimisele. Ootame sellesse meeskonda 16+ vanuses vabatahtlikke. Rattaraja meeskond vajab Sinu abi eeskätt põhivõistluspäevadel: laupäeval ja pühapäeval (24.08-25.08.2024).

 

REGISTEERI KOHE!

 

Jooksuraja julgestus

 

Võib tunduda, et on lihtsaim lõik võistluses - kuid tea, et jooks on viimane ala triatlonis, kus võistleja vajab kõige enam ergutust ja kaasaelamist. Sa oled vajalik abiline, et tagada võistlejatele turvaline võistlusrada ja parim elamus. Jooksurajal oled kõige lähemal võistlejatele, mis annab Sulle suurepärase võimaluse näha rajal triatloni tipptegijaid ja sama ajal ergutada kõiki, kelle jaoks triatloni läbimine on raske katsumus ja võib olla elu suurimaks sündmuseks. Ootame sellesse meeskonda 16+ vanuses vabatahtlikke. Jooksuraja meeskond vajab Sinu abi eeskätt põhivõistluspäevadel: laupäeval ja pühapäeval (24.08-25.08.2024).

 

REGISTEERI KOHE!

 

Rattaraja toidupunktid

 

Rattaraja toidupunktides (asuvad linnast kaugemal) oled Sina see täpne ja kiire abiline, kes aitab osalejal teha kiire ning turvalise energiapeatuse. Meeskond vajab Sinu abi eeskätt põhivõistluspäevadel: laupäeval ja pühapäeval (24.08-25.08.2024).

 

REGISTEERI KOHE!

 

Jooksuraja toidupunktid

 

Sina oled see, kes aitab osalejal end “laadida” ning jõuda edukalt finišisse. Sinu ülesandeks on toidupunkti laudadele valmis seada joogid ja snäkid ning hoida punkt puhtana. Jooksuraja toidupunktid (asuvad Tallinna linna sees) on ideaalne koht, kus nooremad huvilised saaksid oma esimesed vabatahtliku panustamise kogemused. Ootame Sinult pealehakkamist, sõbralikku meelt, avatust ning head suhtlemisoskust. Meeskond vajab Sinu abi eeskätt põhivõistluspäevadel: laupäeval ja pühapäeval (24.08-25.08.2024).

 

REGISTEERI KOHE!

 

Finišiala

 

Selles meeskonnas saad Sa osa võistlejate vahetutest finišeerumise emotsioonidest. Sina saad jagada lõpetajatele medalid ja särke (kaks olulisimat meenet osalejale sellelt võistluselt) ning aidata osalejaid värskendus ja -taastumisalal. Ootame Sinult pealehakkamist, abivalmidust ja sõbralikku meelt. Kasuks tuleb vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil. Finišiala meeskond vajab Sinu abi eeskätt põhivõistluspäevadel: laupäeval ja pühapäeval (23.08-25.08.2024), kuid arvestada tuleb ka reedese päevaga (04.08.2022), kui toimub ettevalmistustöö.

 

REGISTEERI KOHE!

 

Fotograafid

 

Fotograaf on enamuse ajast kogu sündmuse keskel, ehk siis saab üritusest ja kõigist emotsioonidest vahetult osa. Fotograafi ülesandeks on tabada emotsioone ning leida erinevaid nurki ja vaateid, kuidas inimesi ja olukordi tabada. Vajalik on oma fotokaamera olemasolu ja oskus seda kasutada. Samuti võimalus operatiivselt pilte edastada. Töötamine graafiku alusel. Fotograafide meeskond tegutseb nii põhivõistluspäevadel (23.08-25.08.2024), kui ka lisaüritustel.

 

REGISTEERI KOHE!

 

Meditsiin

 

Selleks et kõik võistlejad saaksid katsetada oma vaimse ja füüsilise tervise piire, on meditsiiniteenistus IRONMAN Tallinn sündmusel ülioluline. Tegemist on väga reguleeritud ja vastutusrikka teenistusega ning antud meeskonnaga ootame liituma pädevaid vabatahtlikke. Vajame Sinu abi kogu sündmusnädala raames 22.08-25.08.2024 (töö toimub vahetustega).

 

REGISTEERI KOHE!